środa, 5 listopada 2014

Warsztaty i kursy

Workshops & courses

Z ogromną przyjemnością pragnę zawiadomić, że moja pracownia poszerza ofertę o warsztaty i kursy metal clay!

Dzięki wsparciu merytorycznemu Wytwórni Antidotum - pierwszej w Polsce prywatnej szkoły projektowania i tworzenia biżuterii - mogę nareszcie spełnić swoje marzenie o przekazywaniu wiedzy z dziedziny tworzenia biżuterii w technice metal clay. :-)


Już w tym miesiącu serdecznie zapraszam na jednodniowe warsztaty weekendowe dla początkujących, zaplanowane na 22.11, 23.11, 29.11 i 30.11. 
Warsztaty odbywać się będą w grupach maksymalnie 4-osobowych.

Podczas 5 godzin warsztatów przewidziane jest zapoznanie się z podstawami techniki metal clay (blok, pasta, strzykawka) oraz wykonanie trzech projektów.
Na warsztatach dla początkujących nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie czy specjalne umiejętności.

Każdy uczestnik może wybrać, czy chce wykonać projekty wyłącznie ze srebra (Art Clay Silver), wyłącznie z brązu (Goldie Bronze) czy w układzie mieszanym - dwa projekty ze srebra i jeden z brązu.


Od 17. listopada dostępne będą także kursy indywidualne, których elastyczne terminy, poziom, zakres i tematy można ustalić w korespondencji ze mną (agnieszka.sobel@gmail.com).

Wszystkie prace wykonane na zajęciach pozostają własnością kursantów - mogą okazać się osobistym amuletem lub świetnym pomysłem na niecodzienny prezent dla kogoś bliskiego.Ceny warsztatów weekendowych to:
  • 196 zł + 390 zł koszt materiałów w przypadku projektów wykonanych wyłącznie ze srebra lub w układzie mieszanym srebro+brąz,
  • 196 zł + 253 zł koszt materiałów w przypadku projektów wykonanych wyłącznie z brązu.

Zajęcia odbywają się w mojej pracowni w Komorowicach, zaledwie 4 km od Wrocławia.
Dla niezmotoryzowanych istnieje możliwość dojazdu z Wrocławia do Komorowic busem nr 513 lub 523. Szczegóły odjazdów można sprawdzić w wyszukiwarce połączeń na stronie: http://przewozy.trako.com.pl/  

Szczegółowe informacje i zapisy: agnieszka.sobel@gmail.comZapraszam serdecznie! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz