poniedziałek, 8 lipca 2013

Zamówienia

Custom Orders

Bardzo wiele moich prac wykonuję na indywidualne zamówienie Klientów, często są one wzorowane na moich poprzednich pracach, a czasem projekt wykonuję według bardzo szczegółowych wskazówek (także szkiców) od Zamawiającego. 
Prace na zamówienie mogą być przeze mnie dowolnie personalizowane - na życzenie mogę umieścić na biżuterii krótką dedykację, dodać wybrany kamień lub ważny dla Klienta detal. Nawet gdy wykonuję prace wzorowane na poprzednich, to i tak każda ma indywidualny charakter, ponieważ nie korzystam z gotowych form czy szablonów - każdy szczegół rzeźbiony jest przeze mnie ręcznie.
Poniżej prezentuję kilka ostatnich prac wykonanych właśnie na zamówienie.

1. Klamra do pasa z logo zespołu Queen
Klamra została wykonana z nowego w moim warsztacie materiału - glinki brązu Goldie Bronze. Nowy materiał okazał się wystarczająco wytrzymały do realizacji tego przedsięwzięcia. ;)2. Wisiorek według projektu Klienta

3. Wilczy

4. Piórko


 5. Latarnia Morska

  6. Drzewo z triquetrą i ametystowym pentagramem


Zapraszam do kontaktu mailowego: aga.sobel.art@gmail.com

2 komentarze:

 1. Wszystko jest piękne, ale detale na klamrze po prostu powaliły mnie na kolana :). I jak Ci się pracowało z brązem? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :)
   Brąz od Walda jest specyficzny - w tym wypadku najważniejsza była dla mnie wytrzymałość - żaden inny materiał nie zapewniał jej w takiej formie, a ten brąz dał radę bez dodatkowych wzmocnień. Glinka jest nieco inna niż w przypadku srebra, bardziej gruboziarnista, a przez to mniej precyzyjna, ale jakoś udało mi się wyrzeźbić temat. Do takich form Goldie Bronze jest niezastąpiona.
   Teraz jestem w trakcie testów Noble Clays Dark Bronze i widzę dużą różnicę w konsystencji glinki - glinka NC jest drobnoziarnista, bardziej przypomina srebro AC, jest bardziej precyzyjna i ma delikatną konsystencję. Teraz się suszy, dam znać jak ją wypalę. Ania Mazoń miała jakieś problemy z wypałem. Zobaczę. W każdym razie, na etapie rzeźbienia w glince - NC mi bardziej odpowiada, bo jest delikatniejsza niż brąz od Walda.
   Za to kompletnie nie dogadałam się z Goldie Snow - testowe obrączki pokruszyły się po wypaleniu, naprawa nie pomogła, bo nowe warstwy oddzieliły się od pierwotnych, kolor w żadnym razie nie przypominał srebrzystego... rozczarowanie tym większe, że zależało mi na tańszym srebrzystym materiale. :(

   Usuń