wtorek, 3 lipca 2012

Lunula z Drzewem

Lunula with the Tree

Dzisiaj lipcowa pełnia księżyca i chociaż zapowiada się siedzenie nad kolejnym sreberkiem do późnych godzin nocnych, to księżyca raczej nie zobaczę. Od rana na niebie króluje burza i nie wygląda, jakby miała na noc pójść gdzieś indziej. Ale jednak pełnia to pełnia i nawet jak jej nie widać, to czasem można na swój sposób wyczuć ten czas.

Lunula to symbol Księżyca i związanej z nim kobiecości. Ten wisiorek dodatkowo ozdobiłam Drzewem, które może symbolizować życie lub obfitość. W tle zielona emalia.
Długość wisiorka wraz z zawieszką: 3,6 cm, szerokość lunuli: 3,1 cm.
A tak wyglądał wczorajszy księżyc nad moim domem :-) 

6 komentarzy:

 1. Antyczny i eteryczny. Fajny! Ma klimat!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczny wisiorek! Megaoryginalny (narszcie!bo ostatnio w inspirowanej Naturą biżuterii zdaje się królować to samo ;)) i pięknie wykonany!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Kasiu :* Twoje prace inspirowane Naturą z pewnością nie są sztampowe i monotonne. A kto nie wierzy, niech sam sprawdzi w Śliwkowych Trzewikach: http://sliwkowe-trzewiki.blogspot.com/ ;)) Polecam! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można od Ciebie kupić taką lunulę ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  ta Lunula jest już sprzedana, ale mogę wykonać podobną na zamówienie. Zapraszam do kontaktu przez mail: sopellka@gmail.com w celu ustalenia szczegółów.
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń